سبد خرید | ورود

وب سایت خود را رایگان به گوگل معرفی کنید

وب سایت خود را رایگان به گوگل معرفی کنید

یکی از سوالاتی رایج که اغلب پس از افتتاح یک وب سایت مطرح می شود شیوه معرفی سایت به گوگل است. با توجه به تجربیات شخصی ربات گوگل با پیگیری لینک شما در سایت های دیگر دیر یا زود سایت شما رو ایندکس خواهد کرد اما راه ساده و سریعتری نیز وجود دارد

نویسنده: توسعه نرم افزار خاتم

یکی از سوالاتی رایج که اغلب پس از افتتاح یک وب سایت مطرح می شود شیوه معرفی سایت به گوگل است. با توجه به تجربیات شخصی ربات گوگل با پیگیری لینک شما در سایت های دیگر دیر یا زود سایت شما رو ایندکس خواهد کرد اما راه ساده و سریعتری نیز وجود دارد. معرفی مستقیم سایت به گوگل:

http://www.google.com/intl/fa/add_url.html

که البته این صفحه توضیحات کاملی را به زبان فارسی برای معرفی وب سایت در بر دارد، اما به صورت خلاصه فقط کافیست آدرس سایت را به صورت کامل در کادر آدرس و تعداد محدودی کلمه کلیدی مهم را در بخش نکات وارد نمایید.

نشاني وب خود را درج/اصلاح کنيد

هر بار که وب را مي کاويم، نشاني سايتهای تازه ای را به فهرست خود مي افزاييم. از شما نيز دعوت مي کنيم تا نشاني وب خود را اينجا درج کنيد. ما هر نشاني ی را به فهرست خود نمی افزاييم. و نيز درباره اينکه آيا و چه زمان اين نشانی در فهرست به ثبت می رسد قولی نمی دهيم.

لطفا" نشاني کامل وب خود را همراه با پيشوند //:http درج کنيد. براي مثالhttp://www.google.com/intl/fa/ مي توانيد نکته ها و کليد واژه هايي نيز بيفزاييد که گويای اطلاعات موجود در وب شماست. از اطلاعات اخير ما برای کار خود استفاده مي کنيم و تاثيری در چگونگي فهرست شدن اطلاعات صفحه ی شما در گوگل نخواهد داشت.

يادآوری: تنها نشاني صفحه ی نخست يا سرآغاز سايت شما مورد نياز است، لازم نيست که نشاني همه ی صفحه های وب مورد نظر خودرا درج کنيد. نرم افزار وب-خز ما،Googlebot، بقيه ی کار را انجام خواهد داد. مهم: گوگل به صورت خودکار و در فواصل زماني ويژه فهرستهای خود را به روز مي رساند. از اين رو با تازه شدن هر صفحه، لازم نيست که شما دوباره نشانيهای تازه يا کهنه را از نو وارد کنيد. نشانيهای تاريخ گذشته پس از هربار به روز رساني خودکار فهرستهاي گوگل، به صورت پريده رنگ درخواهند آمد.

Share

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت
 

تمامی حقوق متعلق است به شرکت توسعه نرم افزار خاتم || بهره گیری از محتوای آموزشی همراه با لینک به سایت ما آزاد است | شرایط و مقررات | موافقتنامه خدمات
 
سایت ساز خدمات اطلاع رسانی فروش و بازاریابی   ارتباط با ما پیشنهاد ما برای بازدید
           

آشنایی با سایت ساز

نمونه های آنلاین

معرفی سامانه توسعه وب

دامنه Domain

هاست Host

مقالات آموزشی طراحی وب

اخبار تکنولوژی وب

بانک نرم افزار

متون راهنما

شماره حسابها

 

 02644280681

  09385873772

 09127710277

 info@khatamsd.com

 

LiveZilla Live Help

   

سنگ دکوری خاتم

مرجع علاقمندان بسکتبال Slam.ir

دکتر علی اکبر جلالی

 سایت اطلاع رسانی شهر جدید هشتگرد

Web Statistics