سبد خرید | ورود

گوگل به مسافران هوایی لپ تاپ میدهد

شرکت گوگل با هدف معرفی لپ تاپ جدید خود به عموم مردم، با خطوط هوایی "ویرجین آمریکا" قراردادی را به امضا رسانده که بر اساس آن لپ تاپهای "کروم بوک" گوگل در سفرهای هوایی در اختیار مسافران قرار می گیرد.

نویسنده: شرکت توسعه نرم افزار خاتم

شرکت گوگل با هدف معرفی لپ تاپ جدید خود به عموم مردم، با خطوط هوایی "ویرجین آمریکا" قراردادی را به امضا رسانده که بر اساس آن لپ تاپهای "کروم بوک" گوگل در سفرهای هوایی در اختیار مسافران قرار می گیرد.


به این شکل مسافران فرودگاه های بین المللی سان فرانسیسکو، لوگان بوستون، "اوهار" شیکاگو و فورتوُرث دالاس می توانند در فرودگاه ها ایستگاه های ویژه، کروم بوک را مشاهده و از این ایستگاه ها برای زمان انتظار و یا برای استفاده در حین پرواز، لپ تاپهای گوگل کروم را دریافت کنند.
 
با وجود اینکه متقاضیان برای استفاده از این لپ تاپها باید اطلاعات کارتهای اعتباری خود را ارائه کنند، گوگل کروم بوکهای خود را به صورت رایگان در اختیار مسافران قرار می دهد و به این شکل کاربران می توانند از لپ تاپ و سیستم وای-فای آن بدون پرداخت هیچ هزینه ای استفاده کنند.
 
در پایان سفر، مسافران باید این دستگاه ها را به کارمندان گوگل که در فرودگاه ها مستقر هستند تحویل دهند. این طرح تبلیغاتی از اول جولای در فرودگاه های نامبرده آغاز شده و تا پایان سپتامبر ادامه خواهد داشت.
 
این شرکت همچنین در نظر دارد لپ تاپهای خود را برای استفاده رایگان در اختیار ساکنان یکی از هتلهای نیویورک قرار دهد.
 
بر اساس گزارش گیزمگ، لپ تاپهای کروم بوک ساخت شرکت ایسر هنوز وارد بازار نشده اند و در حال حاضر تنها کروم بوکهای سامسونگ با قیمت 429 تا 499 دلار وارد بازار شده اند.

 

Share

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت
 

تمامی حقوق متعلق است به شرکت توسعه نرم افزار خاتم || بهره گیری از محتوای آموزشی همراه با لینک به سایت ما آزاد است | شرایط و مقررات | موافقتنامه خدمات
 
سایت ساز خدمات اطلاع رسانی فروش و بازاریابی   ارتباط با ما پیشنهاد ما برای بازدید
           

آشنایی با سایت ساز

نمونه های آنلاین

معرفی سامانه توسعه وب

دامنه Domain

هاست Host

مقالات آموزشی طراحی وب

اخبار تکنولوژی وب

بانک نرم افزار

متون راهنما

شماره حسابها

 

 02644280681

  09385873772

 09127710277

 info@khatamsd.com

 

LiveZilla Live Help

   

سنگ دکوری خاتم

مرجع علاقمندان بسکتبال Slam.ir

دکتر علی اکبر جلالی

 سایت اطلاع رسانی شهر جدید هشتگرد

Web Statistics