سبد خرید | ورود

تعداد وب‌سایت های وردپرسی به ۵۰ میلیون رسید!

پلتفرم اوپن سورس وبلاگ ساز وردپرس یک رکورد مهم را بدست آورده و توانسته است تعداد وب سایت‌های تحت پوشش خود را به بیش از ۵۰ میلیون وب سایت برساند.

نویسنده: ورد پرس

پلتفرم اوپن سورس وبلاگ ساز وردپرس یک رکورد مهم را بدست آورده و توانسته است تعداد وب سایت‌های تحت پوشش خود را به بیش از ۵۰ میلیون وب سایت برساند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از فارنت، در هر حال ،در حدود ۲۸۷ میلیون نفر ۲٫۵ میلیارد صفحه وب ورد پرسی را در ماه مرور می‌کنند  و به طور متوسط در هر روز

کاربرانWordPress.com در حدود ۵۰۰ هزار پست تازه و ۴۰۰ هزار کامنت جدید می‌نویسند.

به تازگی Tumblr رقیب WordPress موفق به عبور از مرز ۲۰ میلیون وبلاگ شده است ولی ورد پرس بر خلاف Tumblr به کاربران خود امکان نصب و استفاده از بسترهای نرم افزاری متعددی را می‌دهد و با توجه به اینکه دارای محیط کاربری ساده‌ای است نه تنها می‌تواند برای استفاده در وبلاگ ها مورد استفاده قرار گیرد بلکه می‌تواند برای انواع وب سایت‌های شخصی ،کسب و کار و.. نیز مورد استفاده قرار گیرد.

گفتنی است که وب سایت‌های معروفی همچون تک کرانچ ،CNN و … بر پایه این سرویس دهنده همچون وب سایت خودتان یعنی فارنت استوار هستند.

Share

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت
 

تمامی حقوق متعلق است به شرکت توسعه نرم افزار خاتم || بهره گیری از محتوای آموزشی همراه با لینک به سایت ما آزاد است | شرایط و مقررات | موافقتنامه خدمات
 
سایت ساز خدمات اطلاع رسانی فروش و بازاریابی   ارتباط با ما پیشنهاد ما برای بازدید
           

آشنایی با سایت ساز

نمونه های آنلاین

معرفی سامانه توسعه وب

دامنه Domain

هاست Host

مقالات آموزشی طراحی وب

اخبار تکنولوژی وب

بانک نرم افزار

متون راهنما

شماره حسابها

 

 02644280681

  09385873772

 09127710277

 info@khatamsd.com

 

LiveZilla Live Help

   

سنگ دکوری خاتم

مرجع علاقمندان بسکتبال Slam.ir

دکتر علی اکبر جلالی

 سایت اطلاع رسانی شهر جدید هشتگرد

Web Statistics